VERTICAL-02-WHITE
NAMI
Firma NAMI to nowy gracz na rynku, który jednak już pierwszym swoim modelem, czyli BURN-E Viper, udowodnił, że technicznie jest w stanie dokonać rzeczy zarezerwowanych dotychczas jedynie dla koreańskiego Minimotors. Dzięki najnowocześniejszemu na rynku panelowi sterowania każdy aspekt pracy silnika i baterii w tym cacku jest w pełni programowalny! BURN-E to hulajnoga absolutnie wyjątkowa również pod względem parametrów i właściwości jezdnych. Jesteśmy przekonani, że wraz z dodaniem do oferty kolejnych modeli NAMI na stałe zagości w sercach fanów hulajnóg elektrycznych na całym świecie.
dultron-logo
DUALTRON
Absolutny i bezapelacyjny numer jeden na świecie. Marka koreańskiej firmy Minimotors, która na rynku jest obecna od roku… 1999! Minimotors jest dziś najbardziej znanym producentem e-hulajnóg na wszystkich kontynentach, kojarzonym z najwyższą jakością i oszałamiającymi osiągami. Firma regularnie dodaje do oferty co najmniej jeden absolutny hit każdego roku. To od Dualtrona zaczęło się całe szaleństwo na mocne hulajnogi a ich model Ultra już na zawsze pozostanie legendą. To co nastąpiło potem do dziś nie pozwala konkurencji złapać oddechu. Modele takie jak Spider, Thunder, Storm, X to hulajnogowe Champions League.
SPEEDWAY-logo
SPEEDWAY
Speedway to marka też należąca do koncernu Minimotors. Jest to mniejszy brat Dualtrona, hulajnogi bardziej kompaktowe, zdecydowanie lepiej pasujące do miasta. Myliłby się jednak ten, kto posądziłby modele tej marki o brak mocy. Owszem, są to hulajnogi przeznaczone do użytku miejskiego ale nie bojące się ani stromych podjazdów ani gorszej nawierzchni. Model Speedway Mini to pierwsza w historii hulajnoga elektryczna, w której w tak kompaktowych rozmiarach udało się zamknąć tak niezwykłą dynamikę jazdy i osiągi.
kaabo
KAABO / SKYWALKER
KAABO
Firma Kaabo zaczęła swoją przygodę z produkcją e-hulajnóg od modelu Wolf Warrior. I był to strzał w dziesiątkę. Hulajnoga szybko znalazła tysiące nabywców na całym świecie. Dziś wszyscy oni są nadal fanami tej marki a Wolf to wciąż jedna z najchętniej kupowanych na świecie hulajnóg segmentu premium. Za Wolfem poszły kolejne modele, naszym zdaniem coraz ciekawsze. Firma dużo inwestuje w badania i rozwój a do produkcji swoich hulajnóg korzysta z najlepszych dostępnych na rynku komponentów, chociażby z elektroniki produkowanej przez światowego lidera tej branży, koreańskie Minimotors.

SKYWALKER
Tak jak w przypadku Minimotors tak też w przypadku chińskiej firmy Kaabo mamy stworzoną osobną markę hulajnóg o nieco słabszych parametrach. Są to hulajnogi Skywalker, również przeznaczone bardziej do jazdy miejskiej, niż do wycieczek po bezdrożach. Kaabo oferuje bardzo szeroką ofertę modeli Skywalker, umieszczając w nich silniki i akumulatory o różnych parametrach, tak aby każdy fan e-hulajnóg mógł wybrać coś dla siebie, niezależnie od zasobności portfela i swojego doświadczenia w jeździe na tego typu pojazdach.

ultron-logo
ULTRON
Stosunkowo młoda firma z Chin, której przyglądaliśmy się bacznie od kilku lat. W 2020 roku uznaliśmy, że technicznie i produktowo jest już na tyle rozwinięta a ich prace projektowe idą w tak dobrym kierunku, że postanowiliśmy dodać hulajnogi Ultron do naszej oferty. Jest to produkt, który doskonale przyjął się na rynku Europy Centralnej, w tym w Polsce. Wymarzona oferta dla osób szukających e-hulajnóg oferujących bardzo dobre osiągi a przy tym w cenie wyraźnie niższej od rynkowych tuzów, takich jak Dualtron i Kaabo. Dystans do liderów Ultron zresztą systematycznie zmniejsza, czego najlepszym dowodem są najnowsze modele z ich stajni, czyli Ultron X2 i X3.
Untitled design (39)
HERO
Hero Rider to firma z Singapuru. Ten azjatycki tygrys był swego czasu jednym z największych na świecie odbiorców hulajnóg elektrycznych marki Dualtron. Popularność topowych sprzętów wśród Singapurczyków zaowocowała powstaniem kilku marek, która coraz śmielej poczynają sobie na rynkach całego świata. Jedną z tych marek jest właśnie Hero. Firma z doświadczonym zespołem inżynierów zaczęła od produkcji typowo miejskich modeli elektrycznych hulajnóg, czyli S8 i S9 a ostatnio rozszerzyła swoją ofertę o bardziej szalone modele, czyli X8 oraz S10. Wyróżnia się na pewno bardzo ciekawym designem oraz praktyczną i solidną konstrukcją swoich pojazdów.