VERTICAL-02-WHITE
NAMI
Firma NAMI to nowy gracz na rynku, który jednak już pierwszym swoim modelem, czyli BURN-E Viper, udowodnił, że technicznie jest w stanie dokonać rzeczy zarezerwowanych dotychczas jedynie dla koreańskiego Minimotors. Dzięki najnowocześniejszemu na rynku panelowi sterowania każdy aspekt pracy silnika i baterii w tym cacku jest w pełni programowalny! BURN-E to hulajnoga absolutnie wyjątkowa również pod względem parametrów i właściwości jezdnych. Jesteśmy przekonani, że wraz z dodaniem do oferty kolejnych modeli NAMI na stałe zagości w sercach fanów hulajnóg elektrycznych na całym świecie.
dultron-logo
DUALTRON
Absolutny i bezapelacyjny numer jeden na świecie. Marka koreańskiej firmy Minimotors, która na rynku jest obecna od roku… 1999! Minimotors jest dziś najbardziej znanym producentem e-hulajnóg na wszystkich kontynentach, kojarzonym z najwyższą jakością i oszałamiającymi osiągami. Firma regularnie dodaje do oferty co najmniej jeden absolutny hit każdego roku. To od Dualtrona zaczęło się całe szaleństwo na mocne hulajnogi a ich model Ultra już na zawsze pozostanie legendą. To co nastąpiło potem do dziś nie pozwala konkurencji złapać oddechu. Modele takie jak Spider, Thunder, Storm, X to hulajnogowe Champions League.
kaabo
KAABO / SKYWALKER
KAABO
Firma Kaabo zaczęła swoją przygodę z produkcją e-hulajnóg od modelu Wolf Warrior. I był to strzał w dziesiątkę. Hulajnoga szybko znalazła tysiące nabywców na całym świecie. Dziś wszyscy oni są nadal fanami tej marki a Wolf to wciąż jedna z najchętniej kupowanych na świecie hulajnóg segmentu premium. Za Wolfem poszły kolejne modele, naszym zdaniem coraz ciekawsze. Firma dużo inwestuje w badania i rozwój a do produkcji swoich hulajnóg korzysta z najlepszych dostępnych na rynku komponentów, chociażby z elektroniki produkowanej przez światowego lidera tej branży, koreańskie Minimotors.

SKYWALKER
Tak jak w przypadku Minimotors tak też w przypadku chińskiej firmy Kaabo mamy stworzoną osobną markę hulajnóg o nieco słabszych parametrach. Są to hulajnogi Skywalker, również przeznaczone bardziej do jazdy miejskiej, niż do wycieczek po bezdrożach. Kaabo oferuje bardzo szeroką ofertę modeli Skywalker, umieszczając w nich silniki i akumulatory o różnych parametrach, tak aby każdy fan e-hulajnóg mógł wybrać coś dla siebie, niezależnie od zasobności portfela i swojego doświadczenia w jeździe na tego typu pojazdach.